Dąbrówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
890 000 PLN

TEAM ESTETE przedstawia i poleca do zakupu nieruchomości położne w malowniczej miejscowości Dąbrówka gmina Stryszów zaledwie 500m w linii prostej od nowopowstającego jeziora Mucharskiego (poprzednia nazwa zbiornik Świnna Poręba). Z potencjałem do zabudowy obiektów turystycznych i zabudowy mieszkaniowej.

Mając na uwadze doskonałą lokalizacje nieopodal akwenu wodnego i przeznaczenie w m.p.z.p wiodącym może być zabudowa obiektów letniskowych pod wynajem w tym również wynajem krótkoterminowy.

Bardzo dobre połączenie drogowe z Wadowicami, Stryszowem, Mucharzem. Około 50 km do Krakowa
Jako atut lokalizacyjny wskazać należy:
bezpośrednie sąsiedztwo Jezioro Mucharskie – w linii prostej 500 m, za drogą ok 730 m
ale również takich atrakcji turystycznych jak:
Lanckorona ok 12 km
Energylandia Zator – 34 km

Nieruchomość o łącznej powierzchni ok 1 hektar 12 arów składa się z 3 działek ewidencyjnych. Posiada dostęp do drogi publicznej (droga asfaltowa - publiczna, a do nieruchomości droga polna - służebność).

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:
UT3 - usługi turystyki i wypoczynku (obiektów usług turystycznych, w tym campingu) ~ 7625 m2
ML3 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i letniskowa ( lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych, z towarzyszącymi budynkami gospodarczymi i garażowymi; możliwość lokalizacji trwałych budynków letniskowych z towarzyszącymi budynkami gospodarczymi i garażowymi. W terenach dopuszcza się lokalizację obiektów usług nieuciążliwych - wbudowanych lub wolnostojących, przy czym powierzchnia zabudowy obiektów wolnostojących nie może stanowić więcej niż 50% powierzchni zabudowy na działce) ~ 2300 m2
ZL4+ZLz6 - teren lasów oraz zadrzewień niepaństwowych i teren przeznaczony do zalesienia
Dane z planu:
geometria dachu budynków projektowanych:
a) dla budynków mieszkalnych - dachy dwuspadowe lub wielospadowe o jednakowym nachyleniu głównych połaci 25° - 45°, z wysuniętymi okapami, z możliwością realizacji lukarn, facjat, świetlików, okien dachowych, zadaszeń nad wejściem, naczółków itp.,
b) dla budynków letniskowych - dachy dwuspadowe lub wielospadowe o jednakowym nachyleniu głównych połaci 25° - 50°, z wysuniętymi okapami, z możliwością realizacji lukarn, facjat, świetlików, okien dachowych, zadaszeń nad wejściem, naczółków itp.,
f) dla budynków usług publicznych, obiektów sportowych, turystycznych i sakralnych - forma dachu dowolna;
Maksymalna wysokość nowo realizowanej zabudowy:
a) budynków mieszkalnych - 10 metrów,
b) budynków usługowych, mieszkalno - usługowych i pensjonatowych - 12 metrów,
f) budynków letniskowych - 8 metrów,
g) budynków usług publicznych, obiektów sportowych, turystycznych i sakralnych - 14 metrów,
maksymalne wskaźniki intensywności:
- ML - 0,9
- UT - 1,8
powierzchnia zabudowy nie może przekraczać:
„ML” - 40% powierzchni działki budowlanej,
„UT” - 50% powierzchni działki budowlanej,
powierzchnia biologicznie czynna winna wynosić:
„ML” - co najmniej 40% powierzchni działki budowlanej,
„UT” - co najmniej 30% powierzchni działki budowlanej,
Dla zabudowy mieszkaniowej/letniskowej - 2 miejsca postojowe
Obiekty sportu, rekreacji i turystyki - 1 m.p./10 użytkowników,

Na części nieruchomości o przeznaczeniu ML -
- możliwość zaprojektowania budynki mieszkalne/letniskowe o wielkości ~ max - 1300 PUM – po uwzględnieniu kształtu działki i przeznaczenia można uzyskać ok 830 PUM w 8 budynkach

Na części która dotyczy UT -
- Przy założeniu 3 kondygnacyjnego budynku ~ 8000 PUU max, a przy 4 kondygnacjach ~ 9500 PUU max. Z uwagi na fakt iż działka 2248/10 jest cała zadrzewiona, nie uwzględniając do obliczeń części tej działki jako możliwość zabudowy to obiekt 2000 PUU max, i ok 170m drogi do wykonania.

Mając na uwadze charakterystykę dotychczasowej zabudowy w najbliższym otoczeniu realna do wzniesienia baza turystyczna z domkami letniskowymi i campingiem na wynajem (formuła z powodzeniem realizowana przy zbiornikach wodnych ale również takich atrakcjach turystycznych jak np. Energylandia)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na prezentację nieruchomości
Monika Gawlik
tel 882 905 400
monika@teamestate.pl
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wysokość zabudowy: 12
 • Liczba możliwych kondygnacji: 3
 • Procent możliwej zabudowy: 50
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
 • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Kościół, Bank, Jezioro, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Las, Jezioro
Monika Gawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.  

Współadministratorami danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu są firmy: Monika Gawlik MG Nieruchomości, adres: Jurków 115, 34-643 Jurków, NIP 737-111-93-48, tel. 882-905-400, e-mail: monika@teamestate.pl i Anna Dziuba-Gawlik Nieruchomości, adres: u. Nierówna 5e, 30-379 Kraków, NIP 676-22-91-275, tel. 882-905-100, e-mail: anna@teamestate.pl działające pod szyldem TEAM ESTATE. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość dokonania w/w czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze cywilnoprawnym. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora. Dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W dowolnym momencie każdy ma prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostaje jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie naruszenia przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.
 

Nasze oferty