Kraków-Nowa Huta, os. Urocze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
24,17 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Polecam do najmu przytulne, ustawne mieszkanie na osiedlu Uroczym w Nowej Hucie - doskonała dostępność do wszystkich udogodnień publicznych z walorem doskonałego skomunikowania.

OPIS MIESZKANIA
Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennm (17,62m2), łazienka z wc (2,63m2) oraz przedpokój.

Usytuowanie 1 piętro w bloku z windą.
Standard wykończenia - Mieszkanie po kapitalnym remoncie do wejścia


Wyposażenie mieszkania jak na zdjęciach.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej ok 250 zł (w tym zaliczka na wodę ziną i ciepłą oraz ogrzewanie) plus prąd według zużycia

Kaucja

LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja rozumiana jako bardzo dobry dostęp do środków komunikacji publicznej (przystanek autobusowy w pobliżu), plac targowy, obiekty użyteczności publicznej, tereny zielone w pobliżu doskonałe do spaceró oraz odpoczynku.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Osoba opiekująca się ofertą:
Katarzyna Jaglarz
tel. 882 905 400

  • Typ balkonów: Brak
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep, Centrum handlowe, Przedszkole, Fitnes, Bar, Gimnazjum, Szpital, Komenda policji, Bazarek, Basen, Bank, Park, Żłobek, Apteka, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki
Monika Gawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.  

Współadministratorami danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu są firmy: Monika Gawlik MG Nieruchomości, adres: Jurków 115, 34-643 Jurków, NIP 737-111-93-48, tel. 882-905-400, e-mail: monika@teamestate.pl i Anna Dziuba-Gawlik Nieruchomości, adres: u. Nierówna 5e, 30-379 Kraków, NIP 676-22-91-275, tel. 882-905-100, e-mail: anna@teamestate.pl działające pod szyldem TEAM ESTATE. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość dokonania w/w czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze cywilnoprawnym. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora. Dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W dowolnym momencie każdy ma prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostaje jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie naruszenia przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.
 

Nasze oferty