Kraków-Podgórze, ul. Tadeusza Romanowicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 890 PLN
Powierzchnia
35,35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Polecam do najmu mieszkanie idealne dla singla, małżeństwa na starcie ścieżki zawodowej.

OPIS MIESZKANIA
Rozkład – salon z aneksem kuchennym (łącznie 15 m2), sypialnia 10m2, łazienka z wc 6 m2 oraz przedpokój 6 m2
Usytuowanie – 2 piętro nowo wybudowanym apartamentowcu 9 2016 r.) przy ul. Romanowicza
Standard wykończenia - podłogi w salonie i sypialni - panele, przedpokoju i łazience - płytki gresowe.
Wyposażenie -
- pokoje – meble, według dokumentacji zdjęciowej,
- kuchnia - wyposażenie AGD - lodówka, piekarnik, zmywarka.
- łazienka: płytki gresowe wanna, umywalka, wiszący WC, pralka.

STRUKTURA OPŁAT
Czynsz do wspólnoty – rzędu 380 zł/miesięcznie (CO miejskie, woda ciepła woda zimna, ochrona, monitoring wywóz śmieci) plus
energia elektryczna według zużycia.
Możliwe do korzystania TV kablowa, internet ( po podpisaniu umowy na najemcę)
1890 zł odstępne dla właściciela
Jednomiesięczna kaucja
Prowizja dla biura

Mieszkanie dostępne od 02.03.2020 r.
LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja - W zaledwie kilkanaście minut można dotrzeć do Rynku Głównego jak i na Kazimierz. Nieopodal znajdują się zielone tereny, doskonałe do spacerów, wycieczek rowerowych oraz odpoczynku. Tuż obok apartamentowca znajduje się Akademia Krakowska. W kilka minut można dotrzeć do Galerii Kazimierz. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy. W inwestycji znajduje się, sklep spożywczy, przedszkole, fryzjer oraz gabinety lekarskie. Bardzo dobra komunikacja miejska, doskonałe połączenie do centrum miasta.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Osoba opiekująca się ofertą:
Monika Gawlik
Pośrednik w obrocie nieruchomościami lic. nr 11360
monika@teamestatepl
tel. 882 905 400

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

 • : Loggia
 • Winda: Tak
 • Ogród: Tak
 • Internet: Tak
 • Telewizja kablowa: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 4
 • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Żłobek, Apteka, Sklep, Kościół, Bar, Fitnes, Restauracja, Centrum handlowe, Szpital, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
 • Widok na: Podwórko, Panorama miasta
 • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Monika Gawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.  

Współadministratorami danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu są firmy: Monika Gawlik MG Nieruchomości, adres: Jurków 115, 34-643 Jurków, NIP 737-111-93-48, tel. 882-905-400, e-mail: monika@teamestate.pl i Anna Dziuba-Gawlik Nieruchomości, adres: u. Nierówna 5e, 30-379 Kraków, NIP 676-22-91-275, tel. 882-905-100, e-mail: anna@teamestate.pl działające pod szyldem TEAM ESTATE. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość dokonania w/w czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze cywilnoprawnym. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora. Dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W dowolnym momencie każdy ma prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostaje jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie naruszenia przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.
 

Nasze oferty