Kraków, Wola Duchacka, ul. Włoska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 52 m2 na Woli Duchackiej, ul. Włoska
Mieszkanie znajduje się w nowym bloku. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Mieszkanie umeblowane:
w kuchni: lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, stół
w salonie: sofa, szafka TV, stół + 4 krzesła,
w sypialni: łóżko podwójne, komoda, 2 nakastliki

Bardzo dobra lokalizacja, kilka minut do Bonarki, 15-20 min do CENTRUM

1700 zł + czynsz na 2 osoby ok. 360 zł + prąd
możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym - 300 zł


Kontakt:
Anna Dziuba 882-905-100
anna@teamestate.pl

  • : Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 300 PLN
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Anna Dziuba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.  

Współadministratorami danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu są firmy: Monika Gawlik MG Nieruchomości, adres: Jurków 115, 34-643 Jurków, NIP 737-111-93-48, tel. 882-905-400, e-mail: monika@teamestate.pl i Anna Dziuba-Gawlik Nieruchomości, adres: u. Nierówna 5e, 30-379 Kraków, NIP 676-22-91-275, tel. 882-905-100, e-mail: anna@teamestate.pl działające pod szyldem TEAM ESTATE. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość dokonania w/w czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze cywilnoprawnym. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora. Dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W dowolnym momencie każdy ma prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostaje jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie naruszenia przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.
 

Nasze oferty