O nas

TEAM ESTATE – KOCHAJ TO CO ROBISZ A NIGDY NIE BĘDZIESZ W PRACY

Team Estate to zespół osób działających aktywnie na rynku nieruchomości od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywaliśmy w kilku firmach nieruchomościowych, przez co nasze usługi są na najwyższym poziomie. Każdy klient obsługiwany jest z pełnym zaangażowaniem od początku do samego końca transakcji. Współpracujemy z wieloma biurami i pośrednikami na rynku, przez co mamy dużo większy dostęp do ofert i Klientów.

Oferowana przez nas wiedza to bezpieczny proces inwestycyjny dla naszych klientów i komfort współpracy na wysokim poziomie merytorycznym dla każdej ze stron. Dlatego też na przestrzeni lat inwestowaliśmy w rozwój osobisty zdobywając licencje zawodowe (pośrednika w obrocie nieruchomościami – lic nr 17040, 11360) zarządcy (lic. nr 14611) rzeczoznawcy majątkowego (upr. nr 5992).

Z uwagi na dynamikę zmian rynku nieruchomości (prawo, przepisy branżowe, nowe formy, kanały komunikacji) wciąż dążymy do podnoszenia kwalifikacji i poszerzania umiejętności zawodowych, biorąc udział w licznych szkoleniach, spotkaniach branżowych z czynną wymianą doświadczeń, co w sposób bezpośredni przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług w zakresie obsługi rynku nieruchomości.

Zaufanie klientów to nasza satysfakcja.

 

Zapraszamy do współpracy