Kraków, Stare Miasto, ul. Krupnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
44,13 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

NA SPRZEDAŻ JASNE, USTAWNE MIESZKANIE O POW. 44,13 M2 - KRAKÓW, STARE MIASTO ul. Krupnicza

Ofertą objęte jest prawo wałsności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym przy ulicy Krupniczej w Krakowie w udziale wynoszacym 2880/140000 w ramach którego przysługuje wyłączne prawo posiadania lokalu mieszkalnego.

Lokal mieszkalny o pow. 44,13 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni z salonem, przedpokoju i łazienki na 3 piętrze kamienicy w oficynie tylnej.

LOKALIZACJA
Kamienica zlokalizowana w samym sercu Starego Miasta przy ul. Krupniczej, zaledwie 0,5 km od Rynku Głównego
Komunikacja: linie autobusowe miejskie, tramwajowe (ul. Karmelicka i Podwale)
W bezpośrednim sąsiedztwie dominuje zwarta zabudowa w pierzejach ulic z usługami w pozimie parterów budynków.
Usługi: delikatesy, fryzjer, kwiaciarnia, przychodnia, restauracje, , apteki, bankomaty, cukiernia, poczta
Instytucje: uczelnie wyższe Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Jagielloński)

ROZKŁAD MIESZKANIA
Oddzielny pokój –20.33 m2 jasna kuchnia 6,30 m2 połączona z salonem 12,30 łazienka z WC – pow.3,10 m2 m2, przedpokój - pow. 4.40m2.

WYSTAWA: wschodnia

STANDARD WYKOŃCZENIA: Remont lokalu przeprowadzony w 2005 r. Podłogi wykończone panelami podogowymi i płytkami ceramicznymi, w łazience na ścianach płytki ceramiczne. Kuchnia i łazienka wyposażone w urządzenia ceramiki i armatury wodno-kanalizacyjnej, w łazience wc, kabina prysznicowa, umywalka. W kuchni zabudowa kuchenna szafkami ściennymi (pas dolny i górny) z urzadzeniami agd: lodówka, zmywarka, zlew, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny.
Sciany tynkowane, malowane, sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych, częściowo z oświetleniem sufitowym, punktowym.
W przedpokoju antresola.
Stolarka okienna termoizolacyjna, drzwi zewnętrzne drewniane,wewnętrzne płytowe, przeszklone w okleinie.
Instalacje: elektryczna, ogrzewania podłogowego, ogrzewania akumulacyjnego, oświetlenia i gniazd wtykowych, wodno-kanalizacyjna

ZABEZPIECZENIA: domofon.

STRUKTURA KOSZTÓW
Łącznie miesięczny koszt ok. 220 zł zł w skład którego wchodzą koszty zarządzania, zużycia zimnej wody, opłata za wywóz nieczystości oraz dodatkowo płatne 50 zł zaliczka na poczet kosztów przyszłych remontów. Plus opłaty za energię elektryczną, według zużycia.

KAMIENICA:
Lokal znajduje się na 3 piętrze oficyny budynku mieszkalno-usługowego. Dojście do lokalu prowadzi przez sień przejściową frontowej cześci kamienicy, następnie przez podwórko wewnętrzne na klatkę schodową oficyny tylnej.
Elewacja fronowa kamienicy w stanie dobrym, elewacje od strony podwórka w tym balkony, klatki schodowe i schody wewntrzne do remontu kapitalnego.Podatek PCC

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na prezentację nieruchomości
Katarzyna Jaglarz, tel. 882 905 400

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Restauracja, Przedszkole, Fitnes, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Podwórko
Monika Gawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.  

Współadministratorami danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu są firmy: Monika Gawlik MG Nieruchomości, adres: Jurków 115, 34-643 Jurków, NIP 737-111-93-48, tel. 882-905-400, e-mail: monika@teamestate.pl i Anna Dziuba-Gawlik Nieruchomości, adres: u. Nierówna 5e, 30-379 Kraków, NIP 676-22-91-275, tel. 882-905-100, e-mail: anna@teamestate.pl działające pod szyldem TEAM ESTATE. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość dokonania w/w czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze cywilnoprawnym. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora. Dane osobowe nie będą podlegać profilowaniu. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W dowolnym momencie każdy ma prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostaje jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie naruszenia przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.
 

Nasze oferty